Kärcher vysokotlaký čistič K7 Premium Full Control Plus Home
Popis zboží:
Včetně bubnu na navíjení hadice a sady Home Kit: K 7 Premium Full Control Plus Home. Pistole vysokotlakého čističe umožňuje pomocí tlačítek+/- a LCD displeje nastavení ideálního tlaku.
S vysokotlakým čističem K 7 Premium Full Control Plus Home máte větší kontrolu než doposud. Díky inovativní pistoli s tlačítky +/- pro regulaci stupně tlaku a čisticího prostředku a s LCD displejem lze nastavit a kontrolovat odpovídající tlak pro každý povrch. A díky pracovnímu nástavci 3-v-1 Multi Jet je přechod z vysokého tlaku na stupeň čisticího prostředku možný bez výměny pracovního nástavce. Při krátkých přerušeních práce pistoli s namontovaným pracovním nástavcem ve stroji odložíte a ta je následně okamžitě opět po ruce. O komfortní práci se starají kromě jiného výškově nastavitelné teleskopické madlo (pohodlná výška vytažení a kompaktní uložení), snadno přístupný systém Plug ´n´ Clean (výměna čisticího prostředku jedním pohybem ruky), praktické vedení hadice a stabilní opěrná noha (lze ji použít také jako druhé madlo). O doplňkovou stabilitu se starají snížené těžiště. Vysokotlak
á myčka tzv. vapka s bubnem na navíjení hadice a sadou Home Kit včetně čističe ploch T 450 a 1l čističe kamene 3 v 1 je vhodný pro časté čištění úporných nečistot a pro čištění ploch 50 m2/h.
Upřesňující popis:
Zvláštní znaky a výhody :
Full Control Plus Power Gun
Tlačítky pro regulaci tlaku a dávkování čisticího prostředku a LCD displej. Včetně Quick Connect.
Pracovní nástavec Multi Jet 3-v-1
Jednoduché přepínání mezi tryskou plochého paprsku, rotačního paprsku a čisticího prostředku pootočením na pracovním nástavci.
Plug 'n' Clean
Čisticí prostředek lze rychle a pohodlně vyměnit jedním pohybem ruky.
Navíjení hadice
S praktickým navíjením je vysokotlaká hadice vždy perfektně uložena.
Parkovací pozice pro vždy dobrou úschovu příslušenství
Uložení pistole a pracovního nástavce na stroji úsporné na místo. Pistole je kdykoli připravena.
Teleskopické madlo
Z vysoce kvalitního hliníku.
Standardní příslušenství:
Standardní příslušenství
-Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4" Vysokotlaká pistole, G 180 Q Full Control Plus
- Sada pro domácnost, Čistič ploch T 450, čistič kamene a fasád 3 v 1, 1 l
-Navíjecí vysokotlaké hadice
-Integrovaný vodní filtr
-Vodou chlazený motor
-Multi Jet 3-v-1
-Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Systém Plug 'n' Clean Soft bag
-Teleskopické madlo
Technické údaje
Tlak (bar/MPa)20-180/2-18
Průtok (l/h)600
Teplota přívodní vody (°C)60
Příkon (kW)3
Příkon-
Hmotnost bez příslušenství (kg)18,01
Nádržka na čisticí prostředky-
Frekvence (Hz)50
Napětí (V)230
Rozměry (D x Š x V) (mm)463 x 330 x 667
Kärcher novinky |
---|
Novinka Kärcher bateriový vysavač WD 3 Premium set |
![]() |
Uvedení na trh se přesouvá na rok 2019 Zásuvky nejsou vždycky přesně tam, kde jsou právě ... |
6438,00 Kč |
Kärcher malý, ale silný kompaktní vysavač VC 5 *EU-I |
![]() |
Malý, ale silný: Kompaktní vysavač VC 5 Kärcher bez filtračního sáčku lze bez problémů uložit i v ma... |
3710,00 Kč |
Vysokotlaký čistič Kärcher K 7 Compact *EU |
![]() |
Vysokotlaký čistič K7 Compact je kompaktní, praktický a vysoce výkonný. Tento vysokotlaký čistič je ... |
9082,00 Kč |
Tlakový čistič KHB 5 Kärcher |
![]() |
Uvedení na trh se přesouvá na rok 2019 Když je potřeba vyčistit malou plochu okolo domu, ... |
2801,00 Kč |
Kärcher stěrka na okna WV 2 Premium *EU |
![]() |
Komfortní manipulace, žádná stékající voda díky odsávání a vysoká úspora času – s originální sadou a... |
1562,00 Kč |
Stěrka na okna WV 5 Plus Baterry Non Stop Cleaning Kit *EU |
![]() |
WV 5 Plus Non-Stop Cleaning Kit: vysavač na okna, postřikovací láhev, mikrovláknový roztírák, čistic... |
2636,00 Kč |